X

Gizlilik ve Cerez Politikamiz

Web sitemizde tanimlama bilgileri (Cerezler) kullaniyoruz. Bazilari gerekliyken digerleri bu web sitesini ve deneyiminizi gelistirmemize yardimci olur.

Detaylar:

Kisisel verileri aydinlatma metni -- Cerez Politikamiz

FİRMA PROFİLİ

1994 yılından bu yana, yılların tecrübesi ve 16 yıllık başarı hikâyesi ile hidrolik Pnömatik sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran Arıca Hidrolik Pnömatik ürün çeşitliliği, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiyeâ??nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar üretmeye devam ediyor

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Arıca Hidrolik Pnömatik ürünlerinde yeni eğilim ve trendlerini öğrenerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektörde deneyimi ile birleştiren Arıca, aynı zamanda hidrolik Pnömatik sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

Kaliteden ödün vermeden tasarlanan ürünlerini Arıca, farlılık yaratmadan müşterilerine sunuyor.

Dünya kalite stantlarında üretim yapan ürün kalitesi, dağıtım ağı, satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ile tüketici ihtiyaçları ve mutluluğu ön planda tutan Arıca Hidrolik Pnömatik yeni ürünleri ile tüketici ile buluşturmaya devam ediyorâ?¦

TARİHÇE

1980 yılında Kayseri'de küçük bir atölyede rakor yapımı ile temelleri atılan Arıca hidrolik Pnömatik, piyasada arz ve talep dengelerini iyi değerlendiren ve sürekli olarak tüketicinin nabzını tutan Arıca sadece pnömatik ekipmanları ile sınırlı kalmayıp,geniş bir vizyonla, yatırımlarına ve ürün portföyüne her yıl yenilerini ekledi.90lı yılların sonunda ise Türk iyenin lider firmaları arasında yer almayı başaran Arıca,hızlı adımlarla Türkiye ve dünya pazarında başarılı ve istikrarlı büyümesini sürdürüyor

MİSYON VE VİZYON

Misyonumuz, araştırma â?? geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak ve üretmektir.

VİZYONUZ

Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve pazarındaki lider firma olma yapımızı korumak. Bununla birlikte yaptığımız yatırımlarla işgücü anlamında istihdam avantajları üreterek ülke ekonomisine destek olmaktır.

KALİTE POLİTİKASI

Ulusal ve uluslar arası rekabet ortamında, müşteri isteklerinin karşılanmasında ürünün sadece ekonomik olması değil aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması zamanında karşılanması da önemli bir rol oynamaktadır.

Bu amaçla firmamız; "VERİMLİLİK VE MÜşTERİ TATMİNİ" sloganı ile kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerini ekonomik, kaliteli ve güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Hidrolik ve Pnömatik sektöründe faaliyet gösteren firmamız; ulusal ve uluslar arası rekabet ortamında ve Küreselleşen dünyada, yenilikçi ve çevreye saygılı bir kuruş olarak çalışmaktadır.

Bu amaçla; doğal kaynak tüketimini rasyonel kullanmak, çevreyi kirletici unsurları ve çevresel atıkları sürekli takip ederek, yasal kanun ve mevzuatları dahilinde sürekli iyileştirme felsefesi ile çalışmak, bütün faaliyetlerimizi dökümante etmek ve toplumuzla paylaşmak temel çevre politikamızdır.

İNSAN SAĞLIĞI POLİTİKAMIZ

â??â??Tüm personelin sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmaya layıktır felsefesinden hareketle,

Çalışanlarımıza daha sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı sağlayabilmek için işletmenin tamamında risk analiz çalışmaları yaparak riskleri en alt düzeye indirgemeyi,

Tüm çalışanların bireysel sorumlulukların farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitim vermeyi, AMAÇ EDİNDİK